Nëna shokohet pas lindjes së vajzës me flokë të gjata
 
Shperndaje
ikub#: 2006300079
Njihuni me vogëlushen Maya, foshnja që ka lindur me flokë të gjata.
FOTO GALERI
Një nënë e dy fëmijëve është tronditur pasi ka lindur vajzën e saj me flokë të gjata, ajo e kishte vënë re këtë qëkur ishte 34 javë në eko, por kur pa foshnjën mbeti pa fjalë. Alexandra Jechorek, 21 vjeçe nga Dublini, Irlandë, nuk mund t’iu besonte syve të saj kur infermierja i tregoi vajzën e porsalindur, e cila kishte flokë të zinj, të shëndetshme dhe më të gjatë se zakonisht. Kur foshnja e saj Maya shkoi 6 javë flokët u rritën aq shumë deri poshtë veshëve. Tashmë ajo është 1 vjeçe dhe Alexandra kalon pothuajse 20 minuta duke u marrë me stilimin e flokëve të vajzës së saj. Alexandra tregon se të gjithë njerëzit kanë mbetur të habitur me pamjen e saj duke nisur që nga mjekët dhe ata që e shikonin në rrugë nuk mund të besonin as moshën e saj. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE FOSHNJE NENA VAJZE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved