Rastet kur njerëzit e zakonshëm shndërruan gjera të thjeshta në diçka mbresëlënëse
 
Shperndaje
ikub#: 2006300068
Duket sikur disa njerëz kanë lindur për tu bërë mjeshtra.
FOTO GALERI

Ata mund të krijojnë një kryevepër nga asgjë dhe personazhet e këtij artikulli nuk bëjnë përjashtim.

Të gjitha krijimet e tyre meritojnë një çmim për aftësi krijuese.

 

 

 

 

Shfleto artikuj te tjere per: GJERA MBRESELENESE NJEREZ THJESHTA ZAKONSHEM

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved