Aplikacioni që po i çmend të gjithë, shikoni gjininë e kundërt të vipave
 
Shperndaje
ikub#: 2007010116
Përmes këtij aplikacioni këta aktorë kanë ndryshuar gjini, jeni kuriozë t’i shikoni?
FOTO GALERI
Aplikacioni më i ri i filtrave ‘FaceApp doli’ është bërë virale kohët e fundit. Nëse ju e keni provuar bashkë me të afërmit, tashmë duhet të shuani kuriozitetin me këta vipa. Aktorët e filmave më të famshëm kanë ndryshuar gjininë nëpërmjet këtij aplikacioni. Ndryshimi është bërë direkt prej pamjeve që ata luajnë në film. Ky filtër po kthehet në një mënyrë argëtuese dhe qesharake për të gjithë. Shikoni galerinë e mësipërme dhe shikoni variantet nga mashkull në femër dhe e anasjelltas. 
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKTORE APLIKACION GJINI PAMJE VIPA

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved