Meshkujt vs Femrat – Janë kaq të ndryshëm!
 
Shperndaje
ikub#: 2007020056
Vizatime komike qesharake dhe të ndershme në lidhje me ndryshimet midis meshkujve dhe femrave.
FOTO GALERI

Po, ato kanë veçoritë e tyre, por mbani mend, gjëja kryesore është që, edhe pse jemi të janë të ndryshëm, thjesht nuk mund të jetojnë pa njëri-tjetrin.

 

Shfleto artikuj te tjere per: FEMRAT MESHKUJT NDRYSHIME

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved