7-të rregullat e mirësjelljes që duhet t’i ketë çdo femër moderne
 
Shperndaje
ikub#: 2007070082
Nëse dëshironi të dukeni një zonjë e vërtetë duhet të ndiqni disa rregulla.
FOTO GALERI
Në të kaluarën, ekzistonin rregulla të rrepta që njerëzit duhej të ndiqnin. Por në shoqërinë moderne, këto linja janë reduktuar dhe rregullat e sjelljes kanë ndryshuar. Por akoma, ka disa detaje që mund të zbulojnë një zonjë të vërtetë. Sjelljet e mira nuk janë vetëm për mbretëreshat dhe princeshat. Dhe ka disa truke që lidhen me pamjen, qëndrimin dhe madje edhe në mënyrën e të shkruarit një mesazh. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe mësoni sjelljen e duhur që duhet të mbajë një femër moderne. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FEMER MIRESJELLJE MODERNE RREGULLA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved