Fotografët zbulojnë çfarë fshihet pas fotove perfekte në media sociale
 
Shperndaje
ikub#: 2007070106
Në mënyrë që të marrin më shumë pëlqime dhe ndjekës, njerëzit gjithmonë përpiqen të postojnë fotografi tërheqëse dhe gati perfekte në llogaritë e tyre të mediave sociale.
FOTO GALERI

Ata shpesh përdorin redaktimin e fotove ose truket e tjera para se të shkëmbejnë një foto, dhe ndonjëherë këto manipulime fotografish mund të ndryshojnë origjinalin përtej njohjes. Ne zgjodhëm një seri fotografish prapa skenave për të dëshmuar se krijimi i një kryevepre moderne për rrjetet sociale është rezultat i punës së palodhur si nga modeli ashtu edhe nga fotografi.

 

Shfleto artikuj te tjere per: FOTO FOTOGRAFE FSHEHJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved