Modelet e ”pazakonta” që kanë ndryshuar fytyrën e bukurisë
 
Shperndaje
ikub#: 2007100022
20 vjet më parë, të gjitha modelet pritet të përputhen me standarde të caktuara si të qenit e gjatë, të kesh tipare të përsosura të fytyrës dhe të kesh një formë trupi të ngjashme me një kukull Barbie.
FOTO GALERI

Por koha vazhdoi dhe gjërat filluan të ndryshojnë  dhe nuk është e mjaftueshme për të qenë thjesht të bukur në ditët e sotme.

Modelet e sotme duhet të jenë gjithashtu të ndritshme, të paharrueshme dhe karizmatike.

 

Shfleto artikuj te tjere per: BUKURIA MODELE NDRYSHIMI PAZAKONTA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved