Njihuni me qenin dhe lepurin që janë ‘miq të ngushtë’
 
Shperndaje
ikub#: 2007200115
Qeni dhe lepuri miqt të ngushtë.
FOTO GALERI
Zakonisht kemi dëgjuar që qentë të bëhen miq me llojin e tyre apo me macet, por asnjëherë nuk kemi dëgjuar që një qen të zërë shoqëri me një lepur. Pavarësisht se janë shumë të ndryshëm, qeni dhe lepuri janë miqtë më të mirë dhe kujdesen për njëri tjetrin. Holly dhe Poppy jetojnë të dy në një apartament në Toronto, Kanada me pronarët e tyre Kelsey dhe Nik Burton, të dy 29 vjeç. Ata hanë pranë njëri-tjetrit dhe sillen shumë mirë. Gjithashtu kanë nevojë edhe për vëmendjen e pronarëve. Të dyja kafshët janë aq shumë miq saqë çdo gjë e bëjnë bashkë edhe argëtohen. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe shijoni pamjet e bukura nga këta dy miq të adhurueshëm.
 
Shfleto artikuj te tjere per: DASHURI KAFSHE LEPURI MIQESI QENI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved