10 mbretërit, të cilët u portretizuan në filma dhe duken njëlloj si në jetën e vërtetë
 
Shperndaje
ikub#: 2007210102
Njihuni me ngjashmërinë e aktorëve me personazhet që ata kanë portretizuar.
FOTO GALERI
Monarkitë nëpër botë kanë histori mijëra vjeçare nën kurorat e tyre dhe shumë prej tyre kanë mbijetuar në kalimin e kohës. Nëse ndonjëherë jeni ndjerë kurioz të dini rreth monarkive, normalisht që dëshironi të dini rreth historisë së tyre mbretërore.  Në këtë artikull do të njiheni me disa filma dhe seriale televizive në lidhje me histori interesante për ju që të njiheni pak më shumë me njerëzit e vërtetë pas ekranit. Shfletoni galerinë e mësipërme. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKTORE MBRETERI MONARKI NGJASHMERI ROLE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved