Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
E dini pse na gërhet stomaku kur na merr uria?
Ndonjëherë është e vështirë ta mbash te fshehte ndjesinë e urisë pasi stomaku na tradhton here pas here. E dini pse shkaktohet zhurma gërhitese?
Video e pabesueshme. Lindja e një oktapodi dhe kamuflimi i tij për të mbijetuar
Virginia Aquarium & Marine Science Center kanë ndarë pamjet e adhurueshme të një lindjes ë një oktapodi dhe video duket se ka çmendur internetin.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved