Tema (Barcale.)
Nuk ka nen-kategori


 
1753 artikuj aktive


Një bisedë serioze midis djalit dhe babait
Një djalë shkon në farmaci me babin e tij dhe aty sheh ekspozimin e kondomeve mbi banak...
Para 2 oresh
0 Komente 0 Vota

Mësuesja e vjetër dhe nxënësi “i shkathët”
Kur mësuesja shpjegon dhe nxënësi e kupton ashtu si do vet...
Para 2 ditesh
0 Komente 0 Vota

Nastradinin e rreh gruaja
Një nate gruaja e Nastradinit pasi mërzitet shume zen dhe e rreh paq bashkëshortin e saj. Komshiu e ndjeu zhurmën dhe të nesërmen e pyet:
Para 4 ditesh
0 Komente 0 Vota

Gruaja e sinqertë pas natës së parë të martesës
Një djalë sapo ishte martuar dhe pas natës se pare te qëndrimit bashke, ai pyet tashmë bashkëshorten e tij.
Para 4 ditesh
0 Komente 0 Vota

“Hot dog-u” dhe Sefa
Sefa kish ardhur ne qytet dhe pasi u end për ore te tera, mendoi te merrte diçka për te ngrënë.
Para 4 ditesh
0 Komente 0 Vota

Budallai ne psikiatri
:)
Para 6 ditesh
0 Komente 0 Vota

Plaku dhe Mjeku
hahahahahaha
Para 6 ditesh
2 Komente 0 Vota

Do dalesh me mua
Do dalesh me mua
Para 6 ditesh
0 Komente 0 Vota

Kur pacientët në spitalin mendor hidhen në pishinë...
Dy pacientë me probleme mendore po ecnin pranë një pishine qe ndodhej ne spitalin e tyre...
Para 7 ditesh
0 Komente 0 Vota

Lajmërimi nikoqir i vdekjes
Një person telefonon në redaksinë e gazetës dhe thotë që të botonin një lajmërim vdekje. Ai i gazetës i thotë:
Para 9 ditesh
0 Komente 0 Vota

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as