Tema (Barcale.)
Nuk ka nen-kategori


 
1712 artikuj aktive


Copat e picas
Pasi e gatuan, picajoli i drejtohet, duke e pyetur:
Para 24 oresh
315 Lexime 0 Komente 0 Vota

A luteni para se të hani?
Dy fëmijë në pushimin e orëve të mësimit, bisedojnë mes tyre:
Para 46 oresh
378 Lexime 0 Komente 0 Vota

Burri i edukuar dhe zonja e moshuar
Një burrë po i bënte komplimente një gruaje te moshuar.
Para 3 ditesh
437 Lexime 0 Komente 0 Vota

Libri i “rrezikshëm”
Gruaja po kërkonte neper shtëpi një libër qe e pëlqente shume, por pa dobi. Pasi kërkon kudo, ajo i drejtohet te shoqit.
Para 3 ditesh
300 Lexime 0 Komente 0 Vota

Ku dreqin ishe kur u martova?!
Dy miq, duke biseduar në bar.
Para 5 ditesh
648 Lexime 0 Komente 0 Vota

Ja pse duhet të dish edhe gjermanisht...
Takohen dy shokë në rrugë por njeri prej tyre ishte i mërzitur dhe tjetri e pyet:
Para 6 ditesh
464 Lexime 0 Komente 0 Vota

Dëftesa e notave dhe djali dobiç
Një djalë qe nuk i kishte punët mire me shkollën dhe notat, i thotë babait:
Para 6 ditesh
307 Lexime 0 Komente 0 Vota

Kirurgu i zgjuar
Një pacient do te operohej. E çojnë ne sallën e operacionit dhe i japin narkozën.
Para 6 ditesh
302 Lexime 0 Komente 0 Vota

Biseda për fëmijët mes shoqeve me dashnorë
Dy shoqe takohen me njëra-tjetrën dhe njëra, tepër entuziaste i thotë tjetrës:
Para 6 ditesh
314 Lexime 0 Komente 0 Vota

Parfumi që të bën të çmendesh
Një grua shkon ne parfumeri për te blere një parfum te veçante për bashkëshortin e saj.
Para 6 ditesh
239 Lexime 0 Komente 0 Vota

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan