ATEM

Tema (Thashet.)
Nuk ka nen-kategori


 
18 artikuj aktive


01 Sht
Ajo e ka hedhur poshtë lajmin qseka refuzuar të ulet gjatë "MTV Video Music Awards", pranë ish-it të të vëllai., Rob Kardashian.

419 Lexime 0 Komente 0 Vota

29 Gsh
Qe këto dy yje te televizionit italian nuk shihen me sy te mire me njëra tjetre kjo dihej prej kohesh, por tani ato kane edhe një arsye me shume për te qene armike.

619 Lexime 0 Komente 0 Vota

26 Gsh
Bleona Qereti mësohet se ka vazhduar pushimet e saj ne Venecia te Italisë, pas disa ditëve te kaluara ne Greqi.

1265 Lexime 0 Komente 0 Vota

26 Gsh
Sipas se përjavshmes italiane gossip, Novella 2000, Marini është fotografuar e tille dhe kjo ka zbuluar edhe një detaj tjetër, Valeria nuk është bionde natyrale.

704 Lexime 0 Komente 0 Vota

25 Gsh
Sezoni i ri i show-t “Portokalli” mund të vijë me ndryshime. Autorët kanë menduar që një rifreskim imazhi do të ishte i nevojshëm.

1326 Lexime 0 Komente 0 Vota

22 Gsh
Stilisti Ardi Asllani dhe topmodelja e njohur shqiptare, Angela Martini po jetojnë një histori dashurie. Të paktën kështu deklaron këngëtarja Bleona Qereti.

1598 Lexime 0 Komente 0 Vota

21 Gsh
Martesa e Mariah Carey dhe Nick Cannon është në krizë që në muajin mars.

811 Lexime 0 Komente 0 Vota

21 Gsh
Psikologu i Brad Pitt mendon se e ka parashikuar marrëdhënien e çiftit të famshëm të Hollywoodit. Sipas tij, Brad Pitt nuk e dashuron më Angelina Jolie.

744 Lexime 0 Komente 0 Vota

21 Gsh
Ish-banorja e “Big Brother” Franceska Jaçe nuk ndalet, vazhdon të ngre sërish temperaturat me format e saj.

794 Lexime 0 Komente 0 Vota

20 Gsh
Ne baze te disa fotove te publikuara nga TMZ, dy ish te dashuruarit duket se janë ribashkuar.

458 Lexime 0 Komente 0 Vota


1 2| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

spitaliamerikan

dga