Tema (Thashet.)
Nuk ka nen-kategori


 
17 artikuj aktive


23 Pri
Te gjithë e dine se Taylor Swift është - dhe gjithmonë do të jetë - një “zonje mace” dhe duket se i dashuri i saj i ri Calvin Harris nuk është dhe aq “perfekt”.

0 Komente 0 Vota

23 Pri
Pasi u betua se nuk do te martohej përsëri pas divorcit te tij ne vitin 1993 dhe duke pretenduar se ai kurrë nuk donte të ishte një baba, gjërat kanë ndryshuar në mënyrë të qartë që kur George...

0 Komente 0 Vota

23 Pri
Lajmi bombe vjen nga përtej oqeanit, sipas te cilit, modelja e famshme ruse Irina Shayk, ish e fejuara e Christiano Ronaldo-s është ne një lidhje me ish mashkullin me seksi ne bote për vitin 2011...

0 Komente 0 Vota

23 Pri
Moderatorja tashme e njohur e Canale 5 Barbara D’Urso e cila prej disa vitesh ka pushtuar ekranin e njohur italian, prone e manjatit te medias Silvio Berlusconi, duket se i ka rene ne koke për një...

0 Komente 0 Vota

19 Pri
Fansat nga e gjithë bota ishin të ngazëllyer kur u zbulua në shkurt se Rihanna dhe Kanye West do të bëjnë turneun e tyre të parë të përbashkët! Por kjo nuk mund të ndodhe me falë Rihanna-s.

0 Komente 0 Vota

19 Pri
Rob Kardashian i ka mbajtur te fshehta problemet e tij me peshën dhe depresionin për muaj te tere - por familja e tij e famshme qartësisht nuk e ka problem ti tregoje sekretet e tij në “Keeping Up...

0 Komente 0 Vota

17 Pri
Kylie Jenner mund të ketë mohuar kryerjen e kirurgjisë plastike në të kaluarën, por nuk ka kundërshtim se prapanica e saj kohet e fundit po duket shume e me shume si e Kim Kardashian.

0 Komente 0 Vota

15 Pri
Edhe pse ne dukje deri tani mes tyre nuk ka shume te dhëna për ndonjë ndarje ne horizont, intuita e pamëshirshme e revistave gossip ka arritur qe te beje disa parashikime.

0 Komente 0 Vota

15 Pri
Hollywood- ka ligjet e veta qe rregullojnë marrëdhëniet. Atje koncepti i miqësisë dhe shoqërisë është me i ndryshëm nga ai në jetën e të vdekshmëve te zakonshëm.

0 Komente 0 Vota

12 Pri
Ellen DeGeneres dhe gruaja e saj, Portia de Rossi, nuk po jetojnë ne te njëjtën shtëpi për momentin ndërsa mund të jenë duke u përballur me disa probleme serioze në martesën e tyre pas një dekade së...

0 Komente 0 Vota


1 2
Argetohu Gjej
katalogu
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt