Menuja e Vitit te Ri ne Xheko-Imperial Hotel

Data e eventit: 31/12/2010  
Duke qene se Festat e Fund Vitit po afrojne dhe sic cdo vit tjeter Restorant "CARSLBERG" ka pergatitur menute me speciale

XHEKO menu Viti i Ri

Pershendetje,

 

Duke qene se Festat e Fund Vitit po afrojne dhe sic cdo vit tjeter Restorant "CARSLBERG" ka pergatitur menute me speciale dhe ambientet me te mira qe ne se bashku me ju dhe njerezit tuaj me te dashur te kalojme sa me mire keto mbremje te shenuara.

Bashkangjitur po ju dergojme menu-te dhe mbetemi me shpresen qe t'ju mirpresim ne ambientet tona.

Per prenotime, Ju lutemi te kontaktoni ne numrat e meposhtem.

Ju faleminderit dhe ju mirpresim.

Restorant "CARSLBERG"

Xheko Imperial Hotel

Tel
: + 355 42 259 574/75

Fax: + 355 42 246 852
Cel
: + 00 355 68 29 777
e-mail
: contact@xheko-imperial.com

www.xheko-imperial.com

 

Vendndodhja: Tiranë
 Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »

Shfleto artikuj te tjere per: DARKE RESTORANT VITI I RI
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1011300187