map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
Kompleksi DEA - Hotel, Bar, Restorant - Spathare, Shkoder, Albania   
Restorante

9,923
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Ura e Spatharit
Shkodër

- Trego te zmadhuar ne harte

I shtrire ne bregun e lumit Drin, poshte ures se Spatharit, ky kompleks te mahnit me bukurine dhe larmine e ambjenteve te saje. Uji qe rrjedh ne currilat e krijuara perreth liqenit artificial, e ben unike freskine dhe shijen e nje dreke apo darke me miqt ... Ambjentit piktoresk, nuk i mungojne edheInformacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: ALBANIA BAR HOTEL KOMPLEKSI RESTORANT
ikub #:
1007290181

HARTA

Reklame
Raiffeisen


Reklame
dga
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet