map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
Hygeia Hospital Tirana   
Qender Shendetesore

17.301
LEXIME
1
KOMENTE
2
OFERTA
Spitali Amerikan

Autostrada Tiranë-Durrës Km 1
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

Ofrimi i sherbimeve me cilesi te larte ne skajet e shkences dhe te teknologjise mjekesore. Zhvillimi i nje rrjeti te integruar te sherbimeve shendetesore duke i sherbyer Shqiperise dhe fqinjeve te saj. Demonstrimi i integritetit dhe pergjegjshmerise sociale. Te qenit e nje pike reference per pacientet, infermieret dhe mjeket. Te qenit nje punedhenes i besueshem dhe i pergjegjshem. Krijimi i vlerave per aksioneret tane.Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ofertat/Produktet e Hygeia Hospital Tirana
Super Oferta e se merkures, vetem ne Spitalin Hygeia!
contactKontakto
Shendeti dhe intuita e mire jane dhuratat me unike ne jete.
LINDJA PA DHIMBJE
contactKontakto
Anestezia epidurale dhe pasojat e saj
1
Sponsored
Na ndiqni


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
ikub #:
SPITALI
1010110143

HARTA

Reklame
Digitalb


Reklame
HarryFultz
Reklame
ventouris


Reklame
inTV