Abissnet   
Sherbime & produkte Interneti

9,273
LEXIME
0
KOMENTE
4
OFERTA
Spitali Amerikan

Rr."Ismail Qemali", Palleti Abissnet
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

Shoqeria Abissnet sh.a. eshte ISP-ja me e madhe ne Shqiperi me objekt te aktivitetit te saj kryerjen e sherbimeve te nderlidhjes me internet, e-mail, webhosting, telefoni etj. per abonente te ndryshem. Kjo shoqeri eshte themeluar ne vitin 2000 dhe ka nje shtrirje prej 90% ne te gjithe territorin e S


Permbajtja e plote Shfaq
Ofertat/Produktet e Abissnet
Ofrohet vend pune Teknik Supporti, Instalimi dhe Shofer
contactKontakto
ABISSNETështë kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunik
Ofrohet vend pune Teknik i fibres optike
contactKontakto
Abissnet eshte shoqeria e dyte me e madhe ne vend qe kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomuni
Ofrohet vend pune Specialist Pagash
contactKontakto
Abissnet është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomuni
1 2
Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Shitet Apartament 75 m², Tirane
Me siperfaqe 75 m²
Shitet Apartament 96 m², Tirane
Me siperfaqe 96 m²
Shitet apartament 73m2 ne Tirane
Me siperfaqe 73m2
Shitet Apartament 168 m2 ne Tirane
Me siperfaqe 168 m2
The Huntsman: Winter's War
Ne Cineplexx do te shfaqet filmi "The Huntsman: Winter's War"
Eye In The Sky
Drame, Lufte, Triller
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Abissnet
ikub #:
1011270018

HARTAReklame
tfz
Reklame
ventouris