0 0
19
 
Shkolla private "NOBEL"
Artikulli paraardhes Artikulli pasardhes
Kontakt
Adr: Rruga dytësore, Autostrada TR-DR, km 1
Tel1: +355 4 2356989
Tel2: +355 6920 99430
Cel: +355 6920 76801
Fax:
Email:
Web:
Ku: Tiranë


Rreth nesh
Perdoruesit me aktive
Nuk ka asnje perdorues nga kjo shkolle.

Grupet me popullore

Nuk ka asnje grup nga kjo shkolle.

Etiketa


SondazhKomente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Mariglen
ikub #:
 19 1101120054
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
varthi
Para 24 ditesh  
  
Mësues të gjuhës shqipe të shkollës "Nobel".
Mësojuni nxënësve tuaj ta shqiptojnë këtë fjalë me theks në rrokjen e fundit, siç i shqiptojmë emrat e përveçëm Çurçill, Nikson, Lenin, Rusvelt etj. Edhe në anglishte kjo fjalë shqiptohet me theks në rrokjen e fundit. Pra, jo Nóbel, po Nobél. Jo vetëm të na shërbejë gjuha shqipe, po edhe t'i shërbejmë.
     
Veli Xhelili
Para 41 ditesh  
  
Jam mesues matematike dhe fizike me pervoje 21 vjeçare, kategoria e pare e kualifikimit
( mesues mjeshter) ,15 kredite te fituara ne fushen e drejtimit dhe mesimdhenies ne shkolle dhe pervoje 15 vjeçare ne pergatitjen e nxenesve maturante per provimet e matematikes.
Kerkoj te punesohem ne institucionin tuaj.

Faleminderit
     
elvis
Para 2 muajsh  
  
Pershendetje,

do te me pelqente te punoja si psikolog ne shkollen tuaj. Jam i diplomuar ne degen Psikologji ne Universitetin e Bolonjes.
Per informacione te metejshme mund te fiksojme nje interviste. Cell 0699669935

Flm
     
SAIMIR
Para 3 muajsh  
  

Para 2 muajsh


Pershendetje
Jam e interesuar per pune. Kam mbaruar studimet per Matematik Fizik dhe Master shkencor ne Fizike . I paisur dhe me licencen e ushtrimit te profesionit. Faleminderit
     
Matilda Kuqi
Para 4 muajsh  
  
Pershendetje
Kam mbaruar studimet per Matematike ne Tirane .
Kam eksperience pune 7 vjecare ne shkolla jopublike
Jam e interesuar per punesim ne institucionin tuaj
Ju faleminderit !
+2     
Merita Koci
Para 5 muajsh  
  
Pershendetje
Kam mbaruar studimet per Gjuhe Angleze,dhe Master shkencor per Mesimdhenie e Gjuhes Angleze.
Kam eksperience pune 2-vejcare ne nje institucion jopublik.
Jam e interesuar per punesim ne institucionin tuaj.
Ju faleminderit!
     
Gilberta Hadaj
Para 5 muajsh  
  
.Pershendetje
Kam mbaruar studimet per Gjuhe-Letersi,dhe Master shkencor per Gjuhesi,me mesatare 9.7,jam ne proces doktorature.
Kam eksperience pune 2-vejcare ne nje universitet jopublik.
Jam e interesuar per punesim ne institucionin tuaj.
Ju faleminderit!
     
Flutura Celibashi
Para 5 muajsh  
  
Pershendetje
Jam e interesuar per pune, kam mbaruar studimet e nivelit te dyte Master Shkenecor, profili Mesues i Shkencave Sociale, Universiteti i Tiranes, Departamenti i Psikologjise dhe Pedagogjise. E paisur dhe me licencen e ushtrimit te profesionit. Faleminderit
     
Fatrie pira
Para 5 muajsh  
  
Pershendetje!
Jam mesuese e gjhes shqipe dhe letersise me eksperience pune 25 vjecare,15 vite ne shkollat 9-vjecare dhe 10 vite ne shkolle te mesme, Jam e interesuar per vend te lire pne me kohe te plote.Nese jeni te interesuar kontaktoni ne fatriepira@ yahoo,com
+1     
Hamit Taka
Para 5 muajsh  
  
Shkollës “NOBEL”, Tiranë
Ju uroj mbarësi për vitin e ri shkollor 2014 – 2015
Kërkesë:
Jam mësues matematike me mesatare 9.5. Kam punuar në shkollat e mesme(gjimnaze) me vlerësime maksimale nga opinioni publik dhe administrate shtetërore e arsimit. Kam kryer prej vitesh detyrën e kryetarit të komisionit metodik, të nëndrejtorit të shkollës dhe kam specializuar mësuesit e shkollave 9-vjeçare të Sarandës për futjen e matematikës së re në vitet 1985-1988. Bashkëpunëtor i gazetës dhe revistës Mësuesi që nga viti 1976.
Sivjet kam dalë në pension, por e ndiej se kam energji dhe vullnet për punën e mësuesit të matematikës, qoftë edhe të fizikës. Me qënë se kam 4 fëmijë me punë e banim në Tiranë, për moshën që kam, e ndiej të nevojshme të jemë afër fëmijëve.
Në këto rrethana dhe për këto arsye i drejtohem institucionit Tuaj të nderuar: Në se keni nevojë dhe e shikoni të dobishme aktivitetin tim si mësues matematike(qoftë edhe fizike), të më punësoni kundrejt kërkesave dhe rregullave të këtij institucioni. Theksoj se hobin për matematikën dhe vullnetin për punë, i kam në gen. Gjë që e dëhmon edhe fakti se djali im, Valentin Taka, ka arritur deri në Medalje Argjëndi në Olimpiadat ndërkombëtare të Matematikës për shkollat e mesme.
Me konsideratat më të larta për shkollën Tuaj,
Hamit TAKA, Sarandë
(Mësues i Vitit, shpallur nga Ministria e Arsimit; Mësues i Vitit, shpallur nga revista Mësuesi; Nderi i Krahinës(Konispol); botues librash për të rritur e fëmijë; publicist)
Telefon cel.: 0692303491
E mail: hamittaka@yahoo.com
     
Edlira Harri
Para 5 muajsh  
  
Pershendetje!
Jam e intersuar per info prane shkolles suaj Ju lutem te me dergoni nje kontakt mail ne adresen time harri.edlira@gmail.com
Ju faleminderit e mbetemi ne kontakt
     
Eralda Balla
Para 6 muajsh  
  
Pershendetje jam mesuese e gjuhes Frenge. Kam mbaruar studimet ne UNIVERSITETIN ALEKSANDER XHUVANI 3-vjecar BACHELOR . MASTER PROFESIONAL si mesuese e gjuhes frenge MINOR NE GJUHE SHQIPE jam e interesuar per pune. Faleminderit
+1     
arben
Para 7 muajsh  
  
Jam nje qytetar i interesuar per rregjistrim te femijes tim ne klasen e 8, ju lutem mund te me jepni nga adresa ime e e-mailit per kushtet e trasportit dhe ato financiare ne kembim te sherbimit tuaj.
+1     
xhesila bajraktari
Para 7 muajsh  
  
une dhe mtra ime duam te rregjistrohemi tek kjo shkoll veres ju lutem ne rrigjistroni.
+7     
elona selimaj
Para 7 muajsh  
  
Pershendetje! Jam mesuese per profilin Histori~Gjeografi.Kam 10 vite eksperienc pune,ku nga keto 5 vjet ne shtet dhe 5 vite ne shkolla jo publike.
Kapacitete shume te mira komunikimi dhe person social fal formimit tim univeritar dhe pervojes se krijuar.Me aftesi dhe kompetenca informatike dhe organizative.Disponibilitet dhe fizibilitet maksimal per orarin e punes.Faleminderit.
+2     
Suela.Purbollari
Para 14 muajsh  
  
Pershendetje! Jam mesuese per profilin Fizike , kam mbaruar studimet ne “ Fakulteti I Shkencave Natyrore “ ne 3-vjecar (BACHELOR) dhe ‘’Master i Shkencave” ne me profil (AML) .Kam mbrojtur gjuhen angleze ne testin e English (TOEFL .ITP) te zhvilluar nga universiteti i Tiranes dhe jam paisur me çertifikate . Njohuritë mbi paketën Microsoft në “ Word “ , “ Exel “dhe "Power Point "janë në nivelin optimal.Interesohem per vend pune me kohe te plote prane institucionit tuaj arsimor.Deshiroj qe kerkesa ime te merret parasysh. Ju faleminderit . ME RESPEKT SUELA PURBOLLARI
+5     
katerina Gjylameti
Para 28 muajsh  
  
Pershendetje.
Jam mesuese per profilin Matematike-Fizike dhe kam ne bengraundin tim nje eksperience mbi 20 vjeçare ne mesimdhenie si ne cilkin 9 Vjeçar ashtu edhe te mesem. Kam perfunduar te gjithe atestimet per lendet e mesiperme prane Institutit Petagogjik te MASH-it ne Tirane. Gjithashtu kam ndjekur kursin e plote te Gjuhes Angleze dhe Italiane prane Institutit joPublik "Abraham Linchol" ne Tirane dhe jam paisur me çertifikate, gjithashtu edhe Programet ne Microsoft Word, Excel, Power Point per PC. Kam deshire te me jepej mundesia te ofroja ne dispozicion te Institucionit tuaj prestigjos,eksperiencen time profesionale me kohe te plote.Duke ju falenderuar per mirekuptimin.
me respekt
Katerina Gjylameti
+1     
Vjollca Diku
Para 28 muajsh  
  
Pershendetje!
Jam nje qytetare e interesuar per rregjistrim te femijes tim ne klasen e 8, ju lutem mund te me jepni nga adresa ime e e-mailit per kushtet e trasportit dhe ato financiare ne kembim te sherbimit tuaj.

Duke ju falenderuar
+5     
Suela Hoxhalli
Para 30 muajsh  
  
Pershendetje!
Jam mesuese e gjuhes shqipe, me pervoje mbi 10 vjecare ne mesimdhenie ne shkolla 9-vjecare dhe te mesme. Interesohem per vend pune full-time prane institucionit tuaj arsimor.
Faleminderit per mirekuptimin!
-1     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

as
spitaliamerikan