marketkonekt
0 0
9
 
Shkolla private "NOBEL"
Artikulli paraardhes Artikulli pasardhes
Kontakt
Adr: Rruga dytësore, Autostrada TR-DR, km 1
Tel1: +355 4 2356989
Tel2: +355 6920 99430
Cel: +355 6920 76801
Fax:
Email:
Web:
Ku: Tiranë


Rreth nesh
Perdoruesit me aktive
Nuk ka asnje perdorues nga kjo shkolle.

Grupet me popullore

Nuk ka asnje grup nga kjo shkolle.

Etiketa


SondazhKomente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 9  10.604 1101120054
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Edlira Harri
Para 3 ditesh  
  
Pershendetje!
Jam e intersuar per info prane shkolles suaj Ju lutem te me dergoni nje kontakt mail ne adresen time harri.edlira@gmail.com
Ju faleminderit e mbetemi ne kontakt
     
Eralda Balla
Para 9 ditesh  
  
Pershendetje jam mesuese e gjuhes Frenge. Kam mbaruar studimet ne UNIVERSITETIN ALEKSANDER XHUVANI 3-vjecar BACHELOR . MASTER PROFESIONAL si mesuese e gjuhes frenge MINOR NE GJUHE SHQIPE jam e interesuar per pune. Faleminderit
+1     
arben
Para 38 ditesh  
  
Jam nje qytetar i interesuar per rregjistrim te femijes tim ne klasen e 8, ju lutem mund te me jepni nga adresa ime e e-mailit per kushtet e trasportit dhe ato financiare ne kembim te sherbimit tuaj.
+2     
xhesila bajraktari
Para 44 ditesh  
  
une dhe mtra ime duam te rregjistrohemi tek kjo shkoll veres ju lutem ne rrigjistroni.
+4     
elona selimaj
Para 61 ditesh  
  
Pershendetje! Jam mesuese per profilin Histori~Gjeografi.Kam 10 vite eksperienc pune,ku nga keto 5 vjet ne shtet dhe 5 vite ne shkolla jo publike.
Kapacitete shume te mira komunikimi dhe person social fal formimit tim univeritar dhe pervojes se krijuar.Me aftesi dhe kompetenca informatike dhe organizative.Disponibilitet dhe fizibilitet maksimal per orarin e punes.Faleminderit.
+0     
Suela.Purbollari
Para 9 muajsh  
  
Pershendetje! Jam mesuese per profilin Fizike , kam mbaruar studimet ne “ Fakulteti I Shkencave Natyrore “ ne 3-vjecar (BACHELOR) dhe ‘’Master i Shkencave” ne me profil (AML) .Kam mbrojtur gjuhen angleze ne testin e English (TOEFL .ITP) te zhvilluar nga universiteti i Tiranes dhe jam paisur me çertifikate . Njohuritë mbi paketën Microsoft në “ Word “ , “ Exel “dhe "Power Point "janë në nivelin optimal.Interesohem per vend pune me kohe te plote prane institucionit tuaj arsimor.Deshiroj qe kerkesa ime te merret parasysh. Ju faleminderit . ME RESPEKT SUELA PURBOLLARI
+4     
katerina Gjylameti
Para 23 muajsh  
  
Pershendetje.
Jam mesuese per profilin Matematike-Fizike dhe kam ne bengraundin tim nje eksperience mbi 20 vjeçare ne mesimdhenie si ne cilkin 9 Vjeçar ashtu edhe te mesem. Kam perfunduar te gjithe atestimet per lendet e mesiperme prane Institutit Petagogjik te MASH-it ne Tirane. Gjithashtu kam ndjekur kursin e plote te Gjuhes Angleze dhe Italiane prane Institutit joPublik "Abraham Linchol" ne Tirane dhe jam paisur me çertifikate, gjithashtu edhe Programet ne Microsoft Word, Excel, Power Point per PC. Kam deshire te me jepej mundesia te ofroja ne dispozicion te Institucionit tuaj prestigjos,eksperiencen time profesionale me kohe te plote.Duke ju falenderuar per mirekuptimin.
me respekt
Katerina Gjylameti
+1     
Vjollca Diku
Para 23 muajsh  
  
Pershendetje!
Jam nje qytetare e interesuar per rregjistrim te femijes tim ne klasen e 8, ju lutem mund te me jepni nga adresa ime e e-mailit per kushtet e trasportit dhe ato financiare ne kembim te sherbimit tuaj.

Duke ju falenderuar
+5     
Suela Hoxhalli
Para 24 muajsh  
  
Pershendetje!
Jam mesuese e gjuhes shqipe, me pervoje mbi 10 vjecare ne mesimdhenie ne shkolla 9-vjecare dhe te mesme. Interesohem per vend pune full-time prane institucionit tuaj arsimor.
Faleminderit per mirekuptimin!
+0     


| Shto tek te Preferuarat


acdurres

spitaliamerikan

dga