Raiffeisen
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
Eurometal Shkembi Emsh   
Materiale & pajisje

6.093
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Autostrada Tirane-Durres, Km 10
Tiranë
0692094843
042374697
0692094843

Disa prej produkteve qe Eurometal Shkembi tregeton jane dyer te blinduara, hekur i përpunuar, konstruksione metalike, tavolina hekuri, karrige hekuri, porta hekuri, tenda hekuri dekorative, grila antizjarri, kabine elektrike sigurie, hekur i rrahur dhe farketuar, produkte hekuri,hekur i perpunuar, kangjella hekuri, prodhime metalike.

loading...


Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Ikub.al
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: DYER HEKUR
Postuar nga: emsh
ikub #:
1102090145