KELVIN TRAVEL   
Agjenci turistike & udhetimi

6,591
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Rr. "Medar Shtylla", Dyqani Nr.20
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

Agjenci Turistike


Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Per nje mbremje romantike me te dashu...
Ne keto nete te ftohta, ju ftojme te zgjdhni West per tu ngrohur dhe per te shijuar ushqimin e mreku
Festoni me personin e zemrës në një a...
Miq, dhe pak ditë na ndajnë nga festa e bukur e dashurise, Shen Valentin!
Juvenilja Castello, asnjë e njëjtë me të
JUVENILJA...
Dhurata e ATIJ për këtë SHEN Valentin...
Me rastin e shën Valentinit ofrojmë 20% Sconto (për artikujt e listuar) Global Electronics
LADIES NIGHT
Data: 14 Shkurt
"Tri Motrat"
Shfaqja "Tri Motrat" nga A. Chekhov do të vazhdoj të shfaqet në Teatrin Kombëtar
How to be single
Premiera e filmit do te jepet ne daten 14 Shkurt.
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
1103030071

HARTA

Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Artigiano


Reklame
Katalogu