Kolegji Profesional Privat "New Generation"   
Shkolla profesionale

5,617
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Rr. e "Saraçëve", Pallati 11-katësh (tek Selvia)
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

Akredituar nga Ministria e Arsimit dhe Sportit! Bachelor në: Masazheri Estetiko-Kuruese; Diplomë dy vjecare në: Estetikë e Avancuar & Parukeri e Avancuar. Programe të hartuara sipas Kartës së Bolonjës. Puna e studentit ekuivalentohet me kredite. Çdo vit akademik ka 60 kredite dhe 1500 orë punë


Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Per nje mbremje romantike me te dashu...
Ne keto nete te ftohta, ju ftojme te zgjdhni West per tu ngrohur dhe per te shijuar ushqimin e mreku
Festoni me personin e zemrës në një a...
Miq, dhe pak ditë na ndajnë nga festa e bukur e dashurise, Shen Valentin!
Juvenilja Castello, asnjë e njëjtë me të
JUVENILJA...
LADIES NIGHT
Data: 14 Shkurt
Shen Valentini ne Bansko
Nisja 12 Shkurt.
Dhërmi In Love
Nxitoni të festoni dashurinë tuaj. Telefononi në nr: +355 69 756 7007
"Tri Motrat"
Shfaqja "Tri Motrat" nga A. Chekhov do të vazhdoj të shfaqet në Teatrin Kombëtar
How to be single
Premiera e filmit do te jepet ne daten 14 Shkurt.
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: edaja
ikub #:
1105190036

HARTA

Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Katalogu