map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
Magniflex   
Dysheke

8,354
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA
Spitali Amerikan

Afer casa italia
Blvd."Gjergj Fishta", pranë ish Ekspozitës
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

Dyshekët magniflex janë të prodhuar në Firenze(Itali).Ato kanë veshje dhe brendësi 100% natyrale.Veshjet e tyre janë të trajtuara me bimën e aloe veres,lavenderit,misrit,dhe argjendit I cili ka veti elektrostatike.Magniflex është I certifikuar sipas standartve Europiane dhe Amerikane.Produktet mag


Sponsored
Na ndiqni


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Linda ikub
ikub #:
1106060047





HARTA









Reklame
Crociere


Reklame
inTV
Reklame
ventouris