ikubINFO
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
Shes Materiale Ndertimi per arsye mbylljeje aktiviteti   
Materiale & pajisje

10,838
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Shqiperi
0685578615

Pershendetje, Shitet Materiale ndertimi per armatura si (shume pak te perdorura): - Skela (me 2000 vida) - rreth 400 cifte - Betoforma dhe derrasa 10cm - rreth 2500 m2 - Celsa te ndryshem - Vinc i vogel per ngritje materialesh - Vibrator betoni (2 cope) - Binare 2m, 3m, 4m - Tabane 4m x 15cm


 Pershendetje,


Shitet Materiale ndertimi per armatura si (shume pak te perdorura):

- Skela (me 2000 vida) - rreth 400 cifte
- Betoforma dhe derrasa 10cm - rreth 2500 m2
- Celsa te ndryshem
- Vinc i vogel per ngritje materialesh
- Vibrator betoni (2 cope)
- Binare 2m, 3m, 4m
- Tabane 4m x 15cm


Cmimet teper te leverdisshme per arsye mbylljeje aktiviteti. Ka dhe oferte ne rast te blerjes se te gjitha materialeve.

Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni ne 0685578615.

Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: BINARE DERRASA MATERIALE NDERTIMI
ikub #:
1108300108