ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
2
 
Drejtoria Arsimore Rajonale - Tirane Qark
Artikulli paraardhes Artikulli pasardhes
Kontakt
Adr: Tirane
Tel1: +355 4 2227102
Tel2:
Cel: --
Fax:
Email:
Web:
Ku: Tiranë


Rreth nesh
Perdoruesit me aktive
Nuk ka asnje perdorues nga kjo shkolle.

Grupet me popullore

Nuk ka asnje grup nga kjo shkolle.

Etiketa


SondazhKomente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
Lexuar: ikub #:
 2  2.152 1110130084

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
mira
Para 3 muajsh  
  
Pershendetje jam nje prind femije ne shkollen''RamazanJarani''.Si cdo fillim viti nga nxenesit mblidhen leke per te paguar rojen e shkolles.Ka qe ne muajin Mars te vitit 2013qe ne vend te rojes qe ne paguajme drejtoresha e kesaj shkolle ka nxjerre te ruaj shkollen mbasdite nga nje pastruese,dhe leket qe duet te paguante rojen i fut ne xhepin e vet .Ketu ka nje korrupsjon te paster .pasi merr rrogen si drejtoresh mer dhe rogen qe dut te paguaj rojen .Po pse duet ti bejme nje rroge plus ne drejtoreshesh ,mos kemi leke tepr per ti dhene asaj?Te lutem ta shikoni kete rast se po luhet leket tane?Ju theksoj dhe dicka pastruesja po rri pa deshiren e saj,po rrin nga presioni qe EVI i ben vazhdimisht duke i thene se do te heq nga puna po nuk bere punen e rojes deri ne 11 te nates . Me respekt nga nje prid femije
     
Elona Rexhepaj
Para 6 muajsh  
  
Pershendetje jam nje qytetare te rethit Tirane.Kam mbaruar studimet per fakulteti i edukimit dhe shkencave shoqerore Gjirokaster disponoj Diplome universitare 'BACHELOR'.Shkollen e mesme e kam bere ne Fier Ekonomike-Pedagogjike 'ALEN'
Me respekt
ELONA REXHEPAJ
     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan