0 0
3
 
Drejtoria Arsimore Rajonale - Vlore
Artikulli paraardhes Artikulli pasardhes
Kontakt
Adr: Vlore
Tel1: +355 332 4319
Tel2:
Cel: --
Fax:
Email:
Web:
Ku: Vlorë


Rreth nesh
Perdoruesit me aktive
Nuk ka asnje perdorues nga kjo shkolle.

Grupet me popullore

Nuk ka asnje grup nga kjo shkolle.

Etiketa


SondazhKomente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
 3 1110130086
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
gazmend qato
Para 16 muajsh  
  
pershendetje e njohim kete person mesuese punon e kemi ne lagje rudina tefi njerez fukarenj por me te vertete eshte me probleme mendore dhe nuk mendoj qe eshte me vlera qe te mbahet nje njeri i tille ne mardhenie pune sepse rrezikon studentet
+1     
eroland dino
Para 16 muajsh  
  
pershendetje me vjen keq po si mund te mbani ne mardhenie pune nje arsimtare te quajtur RUDINA TEFI me pune ne shkollen e mesme ne fshatin kote ne vlore me depresion nervor e cila sulmon nxenesit me agresivitet eshte krejtesisht e pabesueshme me kete arsimtare te cmendur qe ju mbani ne mardhenie ne pune kete njeri me keto probleme derisa te ndodhi ndonje incident me ndonje prind ti kepusi ndonje plumb ballit me respekt eroland dino vlore skele
     
markeljana
Para 32 muajsh  
  
notat e provimit te letersis
+2     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

as
spitaliamerikan