map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
ZYRE NOTERIE SHKENDIJE SHAHU   
Noteri

25,884
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Rr."Kont Urani" Nr.3, (Afer U.F.O University)
Tiranë
+355 6921 44865
+355 6740 10730
- Trego te zmadhuar ne harte

Redaktim Aktesh Noteriale. Hartime Testamentesh. Konsulence Ligjore.


Redaktim aktesh noteriale.

Kontrate Shitblerje pasuri te paluajtshme, automjete etj.

Krijim dhe Regjistrim  te shoqerive tragtare. Akt Themelimi Statut

Hartim Testamentesh.

Konsulence Ligjore.

 

 
Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Shkendije Shahu
ikub #:
1111140065

HARTA

Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9