0 0
3
 
Mjeshtria sportive "Benardina Qerraxhia"
Artikulli paraardhes Artikulli pasardhes
Kontakt
Adr: L.18 Perballe stadiumit"Niko Dovana"
Tel1:
Tel2:
Cel: --
Fax:
Email:
Web:
Ku: Durrës


Rreth nesh
Perdoruesit me aktive
Nuk ka asnje perdorues nga kjo shkolle.

Grupet me popullore

Nuk ka asnje grup nga kjo shkolle.

Etiketa


SondazhKomente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Benardian Qerraxhia
ikub #:
 3
1112050052
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Livia
Para 6 muajsh  
  
prsh...jam e interesuar per kushtet e pranimit dhe nese pranohen femra.flm
+0     
letizia
Para 11 muajsh  
  
pershendetje,dua te interesohem nqs kjo shkolle sportive eshte edhe per femra.flm
+1     
aurel
Para 18 muajsh  
  
si jane kriteret per pranim ne konkurimet dhe normat nga shkolla Mjeshtria sportive "Benardina Qerraxhia"
+2     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as