Mjeshtria sportive "Benardina Qerraxhia"   
Shkolla profesionale

5,716
LEXIME
3
KOMENTE
0
OFERTA
Spitali Amerikan

L.18 Perballe stadiumit"Niko Dovana"
Durrës

- Trego te zmadhuar ne harte

Shkolla e Mesme "B. Qerraxhia' ne Durres eshte shkolle kombetare e sporteve si: futboll, lojra me dore dhe atletike, duke nxjerre keshtu kuadro te mirfillta, si ne profilet e vecanta ashtu edhe ne mesimdhenie.


Permbajtja e plote Shfaq
Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Shitet Apartament 75 m², Tirane
Me siperfaqe 75 m²
Shitet Apartament 96 m², Tirane
Me siperfaqe 96 m²
Shitet apartament 73m2 ne Tirane
Me siperfaqe 73m2
Shitet Apartament 168 m2 ne Tirane
Me siperfaqe 168 m2
Ekzaminimi prenatal dhe çrregullimet ...
RISI VETËM TEK SPITALI AMERIKAN
The Huntsman: Winter's War
Ne Cineplexx do te shfaqet filmi "The Huntsman: Winter's War"
Eye In The Sky
Drame, Lufte, Triller
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Benardian Qerraxhia
ikub #:
1112050052

HARTAReklame
tfz
Reklame
ventouris


Reklame
inTV