Mjeshtria sportive "Benardina Qerraxhia"   
Shkolla profesionale

5,024
LEXIME
3
KOMENTE
0
OFERTA

L.18 Perballe stadiumit"Niko Dovana"
Durrës

- Trego te zmadhuar ne harte

Shkolla e Mesme "B. Qerraxhia' ne Durres eshte shkolle kombetare e sporteve si: futboll, lojra me dore dhe atletike, duke nxjerre keshtu kuadro te mirfillta, si ne profilet e vecanta ashtu edhe ne mesimdhenie.


Permbajtja e plote Shfaq
Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Pushime Dimërore dhe Deborë!
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris
... Ka shume mundesi te ndaloni plakj...
Al Me, eksperienca dhe kujdesi estetik kanadez më pranë jush!
Eshte koha per feste!
Jeni duke kerkuar nje ambient per te festuar arritjet e kompanise suaj? Ju ftojme te organizoni fest
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Benardian Qerraxhia
ikub #:
1112050052

HARTA

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert