premiumwatches
0 0
0
 
Kalemi Travel & Tours
Agjenci turistike & udhetimi

9.383
LEXIME
0
KOMENTE
7
OFERTA

Prane sheshit “Willson” , ne kat te 2-te, mbi kafe “Mulliri i Vjeter”
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Agjensi turistike: Oferta Turistike, Udhetime, Pushime, Plazh Bileta, Hotele, Ski


+355 4 2254826
+355 6958 84999 / +355 6988 85656
turizem@kalemitravel.com / bileta@kalemitravel.com
http://kalemitravel.com/
Ofertat/Produktet e Kalemi Travel & Tours
Viti i Ri ne Rivieren e Malit te Zi
nga Kalemi Travel & Tours
contactKontakto
Viti i Ri ne Rivieren e Malit te Zi, 31 Dhjetor, 3 dite, €129
Udhetime per SKI duke filluar nga 69 €
nga Kalemi Travel & Tours
contactKontakto
Udhetime per SKI duke filluar nga 69 €
Krishtlindjet ne Paris
nga Kalemi Travel & Tours
contactKontakto
Krishtlindjet ne Paris, 21 Dhjetor, 8 dite, €399
1 2 3
Biznese Te Sponsorizuar
mk
Oferta/Produkte te zgjedhura
Shiten apartamente ne Himare
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj
DOAL, PRODUKTI ANTIBAKTERIAL ME I RI ...
DOAL, ALTERNATIVA ME E MIRE PER JU.
Shitet Apartament 2+1 ne qender te Ti...
Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes shume prane sheshit Avni Rustemi.
Shijoni magjine e “Magic Hill”…
Ne vilen e thjeshte,ne mes te magjise nuk ka vetem bar e lule,ka cdo gje qe kthen pas ne kohe artin
OKAZION...Jepet me qera ose shitje ap...
.
Viti i Ri 2015 : Selanik
Krishtlindje dhe Viti i Ri. Hotel me 5 * - Selanik.
Le te presim se bashku 2015
Super Oferte per Krishlindjet
Krishtlindjet dhe Viti i Ri ne Xheko ...
Do te gjeni nje atmosfere festive dhe do te mireprisni ne mesnate vitin 2015 me nje dolli ne tarrace
Krishtlindjet dhe Viti i Ri ne Dubrovnik
Festojme se bashku
Te tjera


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Lindaa
ikub #:
 0 1206230032
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as