Kalemi Travel & Tours   
Agjenci turistike & udhetimi

16,714
LEXIME
0
KOMENTE
15
OFERTA

Sheshi “Willson”, mbi kafe “Mulliri i Vjeter”
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

Agjensi turistike: Oferta Turistike, Udhetime, Pushime, Plazh Bileta, Hotele, Ski


Ofertat/Produktet e Kalemi Travel & Tours
Krishtlindjet ne Venecia
contactKontakto
Nisje ne daten 25 Dhjetor.
Fundjave ne Stamboll
contactKontakto
Nisje ne daten 4 Dhjetor.
Krishtlindjet ne Rome
contactKontakto
Marc Aurelio Hotel 4*
1 2 3 4 5
Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Pushime Dimërore dhe Deborë!
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris
... Ka shume mundesi te ndaloni plakj...
Al Me, eksperienca dhe kujdesi estetik kanadez më pranë jush!
Eshte koha per feste!
Jeni duke kerkuar nje ambient per te festuar arritjet e kompanise suaj? Ju ftojme te organizoni fest
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Lindaa
ikub #:
1206230032

HARTA

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert