amg
0 0
5
 
BLINI NGA SHTEPIA
Materiale Mjekesore

8.981
LEXIME
5
KOMENTE
0
OFERTA

Rr.e "Kavajes", tek Condor Center
Tiranë

Bli online


+355 4 2250701
+355 6722 50701
Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Shiten apartamente ne Himare
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj
Lezhe, shitet Apartament 22.5 m2
.
Lezhe, shitet Apartament ne Lgj. "Ske...
.
Korce, shitet Truall 555.6 m2
.
Lezhe, shitet apartament 51.6 m2
Ne Lezhe, ne lagjen "Skenderbeg", shitet apartament me siperfaqe 51.6 m2. Cmimi: 3 000 000 leke. Esh
KAFE E MIRE ESHTE FILLIMI I MIRE I DITES
I kemi të gjitha llojet për të gjitha shijet. E rëndësishme është që të jeni dashamirës të kafe .
BUFE E DT. 17/09/2014, PER VETEM 300 ...
Hapur cdo dite, beni nje zgjedhje perfekte per nje dreke ose darke jashte me miqte tuaj, familjen, k
Paris, Disneyland dhe festa e birres ...
Cmimi promocional: 7 shtete 389 personi/ minimumi i grupit 45 persona/ 2 TETOR
Hoteli qe ju ben te ndiheni si ne sht...
Një hotel i sapo rinovuar. Me nje bazë te përkryer shtëpie për ekskursionistet dhe biznesmenet te ci
Te tjera


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Marigleni
Lexuar: ikub #:
 5  8.981 1207060133
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
samanta jahaj
Para 10 muajsh  
  
:P
     
DANIELA
Para 12 muajsh  
  
VJJJJJGFVGZGZHGCGHGVGGDFFGRGFVHGCXJZHGCH
+1     
arlinda
Para 19 muajsh  
  
jfgkldjflkdfjgdlkjgkldjgdjgdjgkfjg
-2     
elvira sinameta
Para 20 muajsh  
  
5
+6     
elvira sinameta
Para 20 muajsh  
  
5535
+1     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

GlobeAlbania