Raiffeisen
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
Albpastrim   
Sherbime Pastrimi

6.191
LEXIME
0
KOMENTE
1
OFERTA

Komuna Parisit, Rruga "Tish Dahia","Kompleksi Haxhiu/KIKA"
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Kompania e pastrimit Albpastrim ofron shërbime profesioanle për pastrime industriale, pastrime zyrash, mirëmbajtje hapësirash të gjelbërta, larje fasadash, luçidim mermeri, larje moketesh e shumë të tjera. Kompania jonë është partneri ideal për mirmbajtjen e ambienteve të tyre.


Mirë se erdhët në Albpastrim!!

Kompania e pastrimit Albpastrim ofron shërbime profesioanle për pastrime industrialepastrime zyrashmirëmbajtje hapësirash të gjelbërtalarje fasadashluçidim mermerilarje moketesh e shumë të tjera. Kompania jonë është partneri ideal për mirmbajtjen e ambienteve tuaja, qofshin ato private apo publike, ku mund të zgjidhni ofertën që i përshtatet më shumë buxhetit tuaj.

Gjithashtu jemi partner ideal kur bëhet fjalë për furnizimin e materialeve higjenike për ambientet tuaja private dhe publike. Mos hezitoni të na kontaktoni dhe të bëheni pjesë e listës së klientëve që na kanë besuar mirmbajtjen e ambienteve të tyre.

Më poshtë janë të renditura vetëm disa prej shërbimeve të shumta që ne ofrojmë, megjithatë jemi në dispozicionin tuaj për të analizuar çdo kërkesë që mund të keni.
Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ofertat/Produktet e Albpastrim
Çdo gje eshte e bukur kur shkelqen...
contactKontakto
Albpastrim, sherbimi qe i duhet çdo ambienti!!
1
Sponsored
Ikub.al
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: DETERGJENT FIRME PASTRIMI PASTRIMI
Postuar nga: Marigleni
ikub #:
1207100139