map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
MEGGLE Albania sh.p.k.   
Te vecanta (ushqime)

6,205
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA
Spitali Amerikan

Autostrada Tiranë-Durrës, Km5
Lagjia Nr.1, Rrogozhine
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

MEGGLE Group, me qendër në Wasserburg, Gjermani, është prezente në tregun botëror me produkte cilësore të bulmetit që prej vitit 1877, dhe prezente në Shqipëri që prej vitit 2010. MEGGLE është marka botërore që identifikohet me shije të sofistikuar, leverdishmëri dhe kulturë moderne të të ushqyerit.


Sponsored
Na ndiqni


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Odeta
ikub #:
1207270039

HARTA

Reklame
Crociere


Reklame
inTV
Reklame
ventouris