map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
MEGGLE Albania sh.p.k.   
Te vecanta (ushqime)

6,344
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA
Spitali Amerikan

Autostrada Tiranë-Durrës, Km5
Lagjia Nr.1, Rrogozhine
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

MEGGLE Group, me qendër në Wasserburg, Gjermani, është prezente në tregun botëror me produkte cilësore të bulmetit që prej vitit 1877, dhe prezente në Shqipëri që prej vitit 2010. MEGGLE është marka botërore që identifikohet me shije të sofistikuar, leverdishmëri dhe kulturë moderne të të ushqyerit.Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Na ndiqni


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Odeta
ikub #:
1207270039

HARTA

Reklame
Digitalb


Reklame
HarryFultz
Reklame
ventouris


Reklame
inTV