enotd
0 0
4
 
JUMBO
Artizanale & Kostume Popullore

4.598
LEXIME
4
KOMENTE
0
OFERTA

Tirana East Gate, Lunder
Autostrada TR-DR, km 6, QTU
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Lodra per femije


+355 4 2395070
t.papajorgji@jumbo.al
www.jumbo.al
Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Shiten apartamente ne Himare
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj
Lezhe, shitet Apartament 22.5 m2
.
Lezhe, shitet Apartament ne Lgj. "Ske...
.
Korce, shitet Truall 555.6 m2
.
Lezhe, shitet apartament 51.6 m2
Ne Lezhe, ne lagjen "Skenderbeg", shitet apartament me siperfaqe 51.6 m2. Cmimi: 3 000 000 leke. Esh
KAFE E MIRE ESHTE FILLIMI I MIRE I DITES
I kemi të gjitha llojet për të gjitha shijet. E rëndësishme është që të jeni dashamirës të kafe .
BUFE E DT. 15/09/2014, PER VETEM 300 ...
Hapur cdo dite, beni nje zgjedhje perfekte per nje dreke ose darke jashte me miqte tuaj, familjen, k
Paris, Disneyland dhe festa e birres ...
Cmimi promocional: 7 shtete 389 personi/ minimumi i grupit 45 persona/ 2 TETOR
Hoteli qe ju ben te ndiheni si ne sht...
Një hotel i sapo rinovuar. Me nje bazë te përkryer shtëpie për ekskursionistet dhe biznesmenet te ci
Te tjera


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ebazi
Lexuar: ikub #:
 4
FEMIJE LODRA
 4.598 1208130032
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
elena
Para 52 ditesh  
  
ku mund t gjejm nje informacion me te detajuar ?
     
diana
Para 5 muajsh  
  
jo i qarte
     
diana
Para 5 muajsh  
  
informacioni i thate
     
elio
Para 9 muajsh  
  
elio veli
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

GlobeAlbania