hako
0 0
3
 
JUMBO
Artizanale & Kostume Popullore

3.899
LEXIME
3
KOMENTE
0
OFERTA

Tirana East Gate, Lunder
Autostrada TR-DR, km 6, QTU
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Lodra per femije


+355 4 2395070
t.papajorgji@jumbo.al
www.jumbo.al
Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Dritare & dyer, profile Plastike, Alu...
ALPLAST-AG, kompania e vetme shqiptare qe punon me produkte te cilat nuk e ndotin mjedisin dhe ruajn
Shiten apartamente ne bregdetin e Him...
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj
OFERTA FANTASTIKE, 50% ZBRITJE NE BRUMS
Formula e BRUMS paraqet: 1. Produkte me cilesi te larte qe gjithmone plotesojne shijet dhe vleresim
Lezhe, shitet Are + Truall + Ndertese...
.
Fushe Mamurras, shitet are 10, 000 m2
.
Kavaje, shitet Apartament 59 m2
Me siperfaqe: 59m2
OKAZION DERI NE 31 KORRIK
.
KORFUZ TOUR, CDO FUNDJAVE
KORFUZ TOUR CDO FUNDJAVE ROYAL BOUTIQUE HOTEL CORFU
Hoteli qe ju ben te ndiheni si ne sht...
Një hotel i sapo rinovuar. Me nje bazë te përkryer shtëpie për ekskursionistet dhe biznesmenet te ci
Te tjera


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ebazi
Lexuar: ikub #:
 3
FEMIJE LODRA
 3.899 1208130032
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
diana
Para 3 muajsh  
  
jo i qarte
     
diana
Para 3 muajsh  
  
informacioni i thate
     
elio
Para 7 muajsh  
  
elio veli
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan