0 0
 
Kolegjet Universitare MEDICOM


Materiale Mesimore
100 TE PARET VETEM 1000 Euro
MEDICOM ne bashkepunim me Universitetin Amerikan te Tiranes ofron programe Bachelor dhe Master me tarifa te PAKONKURRUESHME.Kontakt
Adr: Rr. e "Elbasanit", Km. 5 Lunder
Tel1: Durres Lagja 5 Rr. "Mujo Ulqinaku"
Tel2:
Cel: +355 6720 60246
Fax:
Email:
Web:
Ku: Tiranë


Rreth nesh
Perdoruesit me aktive


Grupet me popullore

Nuk ka asnje grup nga kjo shkolle.

Etiketa


SondazhShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Odeta
ikub #:
1208280121

HARTA


Argetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt