Kolegjet Universitare MEDICOM   
Shkolle e Larte Private

2,709
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Rr. e "Elbasanit", Km. 5 Lunder
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

MEDICOM në bashkëpunim me Universitetin Amerikan të Tiranës ofron programe Bachelor dhe Master, me tarifa te pakonkurrueshme:


Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Pushime Dimërore dhe Deborë!
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris
... Ka shume mundesi te ndaloni plakj...
Al Me, eksperienca dhe kujdesi estetik kanadez më pranë jush!
Eshte koha per feste!
Jeni duke kerkuar nje ambient per te festuar arritjet e kompanise suaj? Ju ftojme te organizoni fest
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Odeta
ikub #:
1208280121

HARTA

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert