hako
0 0
 
Piramida NIKOL
Mobileri

3.161
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Autostrada Tiranë - Durrës, Km 9
Tiranë

Ketu do te gjeni perkujdesje per cdo detaj perzgjedhje me delikatese dhe vemendje per cdo aksesor qe kerkoni


+355 4 8300033
+355 6720 03011
info@roal-mobileri.com
www.roal-mobileri.com
tag
Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Zyra & Magazine Xhafzotaj – Durres
Ne nje truall prej 6,935 m2 jane te ndertuara dy ndertesa me nje siperfaqe totale prej 4,036 m2.
Durres, shitet Apartament 105 m2
Me siperfaqe 105m2.
Tirane, shitet Are 500 m2
.
Tirane, shitet Are 500 m2
.
Njesi Biznesi Apollonia - Durres
Pronat jane te vendosura ne katin perdhe te nje pallati 9 katesh
Shitet Hotel “GRAND”, Kruje
Prona eshte nje ndertese 4-kateshe multi – funksionale me emrin “GRAND HOTEL” me vendodhje ne qend
Shitet ambient biznesi, me sip. 117m2...
Ambienti eshte shume i pershtatshem per bar kafe, restorant
Ndertese 3 Kateshe Babrru – Tirane E RE
Ne nje truall prej 1,450 m2 eshte ndertuar nje objekte biznesi 3 katesh , siperfaqe totale e ndertim
Shitet ambient biznesi, me sip. 185m2...
Me disa ndryshime minimale mund te perdoret edhe per qellime banimi
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Odeta
ikub #:
1208310131


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300