Alviero
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
Autoshkolla "Europa 1"   
Autoshkolla

1.839
LEXIME
0
KOMENTE
3
OFERTA

Rr. "Hoxha Tahsim", 70 m brenda unazes
Tiranë
+355 682033577

Kurse per drejtim mjeti


Autoshkolla "Europa 1", ofron pergatitje per drejtim mjeti ne teori dhe praktike nga instruktore te pergatitur.

Ne jemi nje autoshkolle me dimensione Europiane

Me te sigurte dhe jo vetem ne Shqiperi por edhe ne rruget e Europes

Ne ju mundesojme nje pergatitje ne atmosfere familjare,

Pajisje te shpejte dhe te sigurte me patente,

Mos nguroni, ejani dhe binduni me sherbimet tona ne menyre qe te jeni me te avancuar se te tjeret.
Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ofertat/Produktet e Autoshkolla "Europa 1"
kAMP 3D
contactKontakto
Kampi 3D eshte nje kamping per te rinjte gjate periudhes se veres, i bazuar ne argetimi, udhetim , p
Country Club
contactKontakto
Country Club, aty ku muzika dhe argetimi nuk kane fund...
DietaDona Catering
contactKontakto
DietaDona Catering ofron organizine kokteji per cdo lloj eventi. Ditelindje, promovime, inagurime,se
1
Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: AUTOSHKOLLA MAKINA
Postuar nga: Mirnela
ikub #:
1304230124