ikubINFO
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
Reklama me bicikleta   
Sherbime Publicitare

2,138
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Tirane
Tiranë

City Move Albania - agjensia e promocionit e para dhe e vetjma e llojit te saj, sjell prane cdo biznesi mundesine per tu afruar prane audiences ne menyre te drejtperdrejte. Ne bejme te mundur qe reklama juaj te shfaqet kudo qe deshironi ju dhe transmetojme mesazhet tuaja tek audienca e duhur me menyren e duhur dhe me cmimet me te mira ne treg.

Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: CITY MOVE
Postuar nga: city move
ikub #:
1311220055