ikubINFO
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
ALIKO MOBILERI   
Sherbime Aredimi

11.282
LEXIME
1
KOMENTE
0
OFERTA

Lagjia ''28 Nentori'', Rr.''At Kristo Negovani''
Vlorë
355692083201

Kompania me qender ne Vlore ne rrugen "At Kristo Negovani"eshte e specializuar ne shitjen e mobiljeve me pakice dhe shumice. Produktet: Kuzhine, Poltrona, Zona dite, Zona nate, Dhoma per femije, Zyra

Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Ikub.al
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: MOBILERI
Postuar nga: admin
ikub #:
804270287