raiffeisen
1 0
11
 
Classic Volkswagen
Konçesionare

35.018
LEXIME
10
KOMENTE
0
OFERTA

Rr."Kavajes" Nr.116
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Perfaqesues ekskluziv i Volksvagen - Audi ne Shqiperi, shitje autoveturash me kredi dhe me leasing, 2 vjet garanci, pa kufizim kilometrash per autoveturat dhe pjeset e kembimit, deri 4 vjet garanci per agregate te vecante te automjetit.


+355 4 2259020
+355 4 2259024
+355 4 2233650
Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Zyra & Magazine Xhafzotaj – Durres
Ne nje truall prej 6,935 m2 jane te ndertuara dy ndertesa me nje siperfaqe totale prej 4,036 m2.
Durres, shitet Apartament 105 m2
Me siperfaqe 105m2.
Tirane, shitet Are 500 m2
.
Tirane, shitet Are 500 m2
.
Njesi Biznesi Apollonia - Durres
Pronat jane te vendosura ne katin perdhe te nje pallati 9 katesh
Shitet Hotel “GRAND”, Kruje
Prona eshte nje ndertese 4-kateshe multi – funksionale me emrin “GRAND HOTEL” me vendodhje ne qend
Shitet ambient biznesi, me sip. 185m2...
Me disa ndryshime minimale mund te perdoret edhe per qellime banimi
Shitet ambient biznesi, me sip. 117m2...
Ambienti eshte shume i pershtatshem per bar kafe, restorant
Ndertese 3 Kateshe Babrru – Tirane E RE
Ne nje truall prej 1,450 m2 eshte ndertuar nje objekte biznesi 3 katesh , siperfaqe totale e ndertim
Te tjera


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Marigleni
ikub #:
 11 805230529
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
shpetimi Burrel
Para 44 ditesh  
  
Pershendetje.Disponoj makinen Volkwaken Passat viti i prodhimit dhjetor 2001.jam i interesuar per te nderuar krahun e timonit .Ju lutem si mund te me ndihmoni per kete problem. celulr 0682013746
+1     
gjergji
Para 49 ditesh  
  
jam i interesuar per nje volkswagen caddy
-1     
Ervis
Para 3 muajsh  
  
Pershendtje
Jam i interesuar per nje makin Vw Golf 3
     
eli
Para 3 muajsh  
  
Kam nje makine te tipit touran I vitit 2012 por ka problem me grupin e tmonit mund ta rregulloni
+1     
Eri
Para 6 muajsh  
  
Pershendetje nga Saranda
Kam nje problemme makinen time dhe do doja tju beja nje pyetje
Makina eshte golf 4 ,1.9 naft viti i prodhimit 2000
Ka problem te grupi i timonit,kur e pres timonin timoni kercet
Doja te dija a mund ta riparoj te ju dhe sa kushton afersisht
Ju faleminderit
+2     
besard
Para 9 muajsh  
  
Ju lutemi na lini nje kontakt me ane te e-mailit, faleminderit
     
Adi
Para 11 muajsh  
  
Nr im 0672256224
     
Adi
Para 11 muajsh  
  
Pershendetje.Jam i interesuar per vw touran.
+4     
Classic Sh.p.k
Para 15 muajsh  
  
Ju lutemi na lini nje numer kontakti apo e-mail.
     
Gjon Marku
Para 15 muajsh  
  
Pershendetje
     
Gjon Marku
Para 15 muajsh  
  
Pershendetje, jam i interesuar per furgon mallerash.
+1     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

as
spitaliamerikan