raiffeisen
1 0
6
 
Classic Volkswagen
Konçesionare

21.328
LEXIME
6
KOMENTE
0
OFERTA

Rr."Kavajes" Nr.116
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Perfaqesues ekskluziv i Volksvagen - Audi ne Shqiperi, shitje autoveturash me kredi dhe me leasing, 2 vjet garanci, pa kufizim kilometrash per autoveturat dhe pjeset e kembimit, deri 4 vjet garanci per agregate te vecante te automjetit.


+355 4 2259020
+355 4 2259024
+355 4 2233650
Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Dritare & dyer, profile Plastike, Alu...
ALPLAST-AG, kompania e vetme shqiptare qe punon me produkte te cilat nuk e ndotin mjedisin dhe ruajn
Shiten apartamente ne bregdetin e Him...
Apartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj
Lezhe, shitet Are + Truall + Ndertese...
.
Fushe Mamurras, shitet are 10, 000 m2
.
Kavaje, shitet Apartament 59 m2
Me siperfaqe: 59m2
OKAZION DERI NE 31 KORRIK
.
Hoteli qe ju ben te ndiheni si ne sht...
Një hotel i sapo rinovuar. Me nje bazë te përkryer shtëpie për ekskursionistet dhe biznesmenet te ci
Per nje kujdes dentar sa me te mire
...BUZEQESHNI! DHURONI SHUME DHE NUK HARXHONI ASGJE.
Detajet qe bejne dasmen tuaj!
Dekore për Dasma me nr pjesmarrësish: 100 - 300 persona. Ngjyra të shumëllojshmë, Harqe dhe kollona
Te tjera


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aqojle14CA30E
Lexuar: ikub #:
 6  21.328 805230529
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
besard
Para 3 muajsh  
  
Ju lutemi na lini nje kontakt me ane te e-mailit, faleminderit
     
Adi
Para 5 muajsh  
  
Nr im 0672256224
     
Adi
Para 5 muajsh  
  
Pershendetje.Jam i interesuar per vw touran.
     
Classic Sh.p.k
Para 9 muajsh  
  
Ju lutemi na lini nje numer kontakti apo e-mail.
     
Gjon Marku
Para 9 muajsh  
  
Pershendetje
     
Gjon Marku
Para 9 muajsh  
  
Pershendetje, jam i interesuar per furgon mallerash.
+1     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan