map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
MULLIRI I VJETER   
Kafe

7,784
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Rr. e "Kavajës"
Tiranë
+355 4 2379145
+355 692060595
- Trego te zmadhuar ne harte

Me nje eksperience te gjate ne fushen e perpunimit te kafese,''Mulliri I Vjeter'' ofron cilësine me te larte me shije te pakrahasusheme te kafese Turke. Ne varësi te kerkesave te klienteve, prodhohen variante kafesh me arome dhe aparenca te ndryshme.

Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: MULLIRI I VJETER
Postuar nga: admin
ikub #:
805231341

HARTA

Reklame


Reklame
Oscal
Reklame
BERZH


Reklame
DGA_BigBrother9