map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
EUREKA   
Shkolla 9 Vjecare Private

3,832
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Rr. "Artan Lenja", Nr.9,
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

Shkolla 9 vjecare jo publike private Eureka, me nje pervoje shumevjecare, me staf pedagogjik cilesor, me ambiente shkollore te reja dhe komode, ju ofron program cilesor e konkurues per te gjitha nivelet. Ushqim cilesor, mengjes dhe dreke. Transport i garantuar.Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: GJIMNAZ SHKOLLE 9 VJECARE
Postuar nga: Lindaa
ikub #:
805232179

HARTA

Reklame
Raiffeisen


Reklame
dga
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet