EUREKA   
Shkolla 9 Vjecare Private

3,278
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Rr. "Artan Lenja", Nr.9,
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

Shkolla 9 vjecare jo publike private Eureka, me nje pervoje shumevjecare, me staf pedagogjik cilesor, me ambiente shkollore te reja dhe komode, ju ofron program cilesor e konkurues per te gjitha nivelet. Ushqim cilesor, mengjes dhe dreke. Transport i garantuar.


Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Pushime Dimërore dhe Deborë!
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris
Festat e Nentorit ne Budva
28-30 NENTOR.
Udhetim ne Kroaci dhe mal te Zi 95 Euro
Akomodim ne Hotelin Ariston 5*.
Festat e Nentorit ne Selanik- Stambol...
27 Nentor- 1 Dhjetor
... Ka shume mundesi te ndaloni plakj...
Al Me, eksperienca dhe kujdesi estetik kanadez më pranë jush!
Pasticeri Lika, Embelsire ne tavoline...
MIRSEVINI NE " PASTICERINE LIKA "
Krom
“Krom” flet për një nënë memece, e cila pas dy humbjeve të bashkëshortëve i duhet të vazhdoje të rri
Disneyland @ Lollipop
Mos mungoni miq sepse kjo mbremje do te jete shume e vecante! Celular: +35569 8718881
Live Italian Music @ Vila e Peshkut
Violinë , kitare, dhe akustikë perfekte në datën 26 nëntor! Celentano, Baglioni, Pausini, Mango e sh
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Lindaa
ikub #:
805232179

HARTA

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
Digitalb