0 0
4
 
RREZE DRITE


Materiale Mesimore
Mirë se vini në Rreze drite
Mirë se vini në Rreze drite
Prezantim i Shkolles "Rreze Drite"
Rreze drite - Kompania eshte shkolle private shqiptare e licencuar nga Ministria e Arsimit dhe Shkencave. Shkolla siguon nje proces arsimor mjaft cilesor.Program dhe metoda...Kontakt
Adr: Rr. “Hermann Gmeiner” pranë fshatit “SOS”,Sauk
Tel1: +355 4 2467916
Tel2: +355 4 2467917
Cel: +355 6822 75458
Fax:
Email:
Web:
Ku: Tiranë


Rreth nesh
Perdoruesit me aktive


Grupet me popullore

Nuk ka asnje grup nga kjo shkolle.

Etiketa


SondazhKomente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Klajdi Ikub
ikub #:
 4 805232532
   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Veli Xhelili
Para 41 ditesh  
  
Pershendetje
Jam mesues matematike - fizike me pervoje 21 vjeçare, kategoria e pare e kualifikimit
( mesues mjeshter) ,15 kredite te fituara ne fushen e drejtimit dhe mesimdhenies ne shkolle si dhe pervoje 15 vjeçare ne pergatitjen e nxenesve maturante per provimet e matematikes.
Jam i interesuar te punesohem ne shkollen tuaj.
Faleminderit
     
saimr
Para 3 muajsh  
  
Pershendetje
Kam mbaruar studimet per Matematik Fizik,dhe Master shkencor per Fizike..
I paisur dhe me licencen e ushtrimit te profesionit.
Kam eksperience pune 2-vejcare ne nje institucion publik.
Jam e interesuar per punesim ne institucionin tuaj.
Ju faleminderit!
     
Gilberta Hadaj
Para 5 muajsh  
  
Pershdenetje
Kam mbaruar studimet 3-vjecare per Gjuhe-Letersi,dhe Master shkencor me mesatare 9.7,jam ne proces doktorature.
Kam 2 vjet eksperince pune ne nje universitet jopublik.
Jam e interesuar per pune ne institucionin tuaj.
Ju faleminderit!
     
Suela.Purbollari
Para 14 muajsh  
  
Pershendetje! Jam mesuese per profilin Fizike , kam mbaruar studimet ne “ Fakulteti I Shkencave Natyrore “ ne 3-vjecar (BACHELOR) dhe ‘’Master i Shkencave” ne me profil (AML) .Kam mbrojtur gjuhen angleze ne testin e English (TOEFL .ITP) te zhvilluar nga universiteti i Tiranes dhe jam paisur me çertifikate . Njohuritë mbi paketën Microsoft në “ Word “ , “ Exel “dhe "Power Point "janë në nivelin optimal.Interesohem per vend pune me kohe te plote prane institucionit tuaj arsimor.Deshiroj qe kerkesa ime te merret parasysh. Ju faleminderit . ME RESPEKT SUELA PURBOLLARI
+0     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

as
spitaliamerikan