0 0
 
RREZE DRITE


Materiale Mesimore
Mirë se vini në Rreze drite
Mirë se vini në Rreze drite
Prezantim i Shkolles "Rreze Drite"
Rreze drite - Kompania eshte shkolle private shqiptare e licencuar nga Ministria e Arsimit dhe Shkencave. Shkolla siguon nje proces arsimor mjaft cilesor.Program dhe metoda...Kontakt
Adr: Rr. “Hermann Gmeiner” pranë fshatit “SOS”,Sauk
Tel1: +355 4 2467916
Tel2: +355 4 2467917
Cel: +355 6822 75458
Fax:
Email:
Web:
Ku: Tiranë


Rreth nesh
Perdoruesit me aktive


Grupet me popullore

Nuk ka asnje grup nga kjo shkolle.

Etiketa


SondazhShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Klajdi Ikub
ikub #:
805232532

HARTA


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
Alviero


Reklame
Euromedica_120x300